Loading...
Akce
- 7%
Lilly ztužovač cappuccino 1kg - IRCA

Lilly ztužovač cappuccino 1kg - IRCA

Lilly ztužovač šlehačky. Příchuť capuccino. Balení 1 kg.
Skladem poslední 2 kusy
U vás 6.10.2026

428 Kč
398 Kč
39.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Premix pro studenou výrobu bavoráku, pěny, smetany, parfaitu atd. s příchutí maliny. Polotovar na bázi šlehačky. Jak používat: smíchejte s vodou a postupně zapracujte neslazenou šlehačku polotvrdou (struktura by měla být tekutější). Nalijte kompozici do forem a nechte v lednici alespoň 2 hodiny nebo alespoň 40 minut v mrazáku. Dávkování: ztužovač 200 g, 500 ml vody nebo mléka (o teplotě 15-20 stupňů C) a šlehačka 600 g.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

cukr, škrob, živočišná želatina (skot), jogurtový prášek, dehydrovaný glukózový sirup, sušená syrovátka, okyselovadlo: kyselina mléčná (E270), aroma.

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1568 kJ
Energetická hodnota kcal 374,7 kcal
Tuky 0,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 85,5 g
    - z toho cukry 84,5 g
Bílkoviny 6,7 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Irca S.p.A
Viale Danimarca, 30 21013 - Gallarate (VA)
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametry

Kategorie: Ztužovače šlehačky
Výrobce IRCA
EAN 8033324298091
Kód produktu 01070599

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Ztužovač šlehačky 5ks x 8g - RUF

Ztužovač šlehačky 5ks x 8g - RUF

Stabilizátor šlehačky zajistí, že váš dort či koláč bude i po několika hodinách stále krásně ozdob

32 Kč
400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Lilly neutro ztužovač 1kg - IRCA

Lilly ztužovač šlehačky. Příchuť neutrální. Balení 1 kg.

301 Kč
30.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Dr. Oetker Smeta-fix 3 balení, 30g - Dr. Oetker

Dr. Oetker Smeta-fix 3 balení, 30g - Dr. Oetker

Dr. Oetker Smeta-fix. 3 balení, 30 g.

19 Kč
63.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Ztužovač Liana 500g Káva -expirace 29.11.2026

Ztužovač Liana 500g Káva -expirace 29.11.2026

Ztužovač Liana Káva. Balení 500 g.

230 Kč

Skladem > 10 ks